3 czerwca 2024 roku w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej Filia w Pabianicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w powiatowym konkursie promującym czytelnictwo „Książka na poprawę humoru”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej związanej z książką, której zadaniem jest pozytywne oddziaływanie na czytelnika – na jego emocje, przeżycia i doświadczenia. Konkurs zorganizowany został przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Łodzi Filię w Pabianicach we współpracy z Siecią Bibliotekarzy Powiatu Pabianickiego.

W konkursie wzięła udział uczennica klasy Ia Rozalia Sycan, która zajęła III miejsce i otrzymała nagrodę rzeczową oraz dyplom. Wykonała pracę ilustrującą jej ulubioną książkę z serii „Zaopiekuj się mną”.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach promujących czytelnictwo.

Dodaj komentarz