24 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się prezentacja w ramach programu „Jestem THE BEST”. Reportaż po odbytym rejsie jachtem żaglowym „Roztocze” po Morzu Bałtyckim przedstawił uczeń naszej szkoły Igor Goss z klasy VIII a.

Rejs żeglarski stanowił główną nagrodę w Konkursie Marynistycznym pod nazwą „Polska leży nad Bałtykiem” organizowanym przez Pabianicki Klub Sportów Wodnych we współpracy z pabianickimi szkołami a ufundowany przez Urząd Miejski w Pabianicach.

Zaproszeni goście, w tym Prezydent Miasta Pabianic Pan Grzegorz Mackiewicz, kapitan Pan Krzysztof Grzegorek, nauczyciele i uczniowie SP9 z uwagą wysłuchali prezentacji Igora, który opowiedział o żeglarstwie morskim, rejsie, historii odwiedzonych portów.

Serdecznie gratulujemy pięknej prezentacji i niezapomnianej morskiej przygody.

#laboratoriaprzyszlosci