30.03.2023 r. uczennice klasy VII a wzięły udział w podsumowaniu projektu „Reżyserowie reakcji”. Był to konkurs zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji, Grupę Wolontarystyczną „Agrafka” oraz Fundację „Pomaganie jest fajne”. Zadaniem konkursowym było dokończenie jednej z historii dotyczącej hejtu i cyberprzemocy.

Nagrany spot miał przedstawić sytuację przemocową, a także ukazać możliwe jej zakończenie (zarówno te pozytywne, jak i negatywne). Tego zadania podjęły się nasze niezawodne wolontariuszki w składzie: Zofia Misiak, Agata Sibińska, Róża Dobrosińska, Amelia Kopjas, Karolina Fuks, Maja Milczarek oraz Kalina Kowalczyk. Za nakręcony filmik otrzymały wyróżnienie oraz nagrody. Na spotkaniu odbyła się również pogadanka z policją połączona z prezentacją multimedialną na temat hejtu. Naszym nagrodzonym wolontariuszkom serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Ilona Szkudlarek

Dodaj komentarz