W sobotę, 1 kwietnia 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 z klas III-VIII uczestniczyli w rajdzie pieszym im. „Kamyka” zorganizowanym przez Oddział PTTK w Pabianicach i Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Porszewicach. To już kolejny raz, gdy tak licznie uczestniczyliśmy w tej cyklicznej pieszej wędrówce wzdłuż malowniczej doliny Neru. Jak co roku wycieczkę rozpoczęliśmy kolejką ŁKA do stacji Lublinek, a zakończyliśmy w Porszewicach, gdzie czekały na wszystkich uczestników kiełbaski z grilla oraz gorąca herbata z ciastem.
Podczas rajdu odbył się także konkurs wiedzy o Aleksandrze Kamińskim, w którym I miejsce zajął Igor Goss, uczeń klasy VII a naszej szkoły – serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne piesze wędrówki 🙂
Tekst, foto: p. Anna Szmidt-Pawłowska

Dodaj komentarz