„Paczuszka dla Maluszka”

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do matek w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W tym roku nasza szkoła włączyła się do akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Zbieramy dary dla podopiecznych Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi.

Dary przekazujemy szkolnym wolontariuszom, którzy na długich przerwach będą stali przy choince przy wejściu do szkoły do dnia 17.12.2021 r.
Akcja w szkole trwa do 22.12.2021 r.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Koordynatorzy akcji
p. Ilona Szkudlarek
p. Dorota Piskorska

Czytaj dalej „„Paczuszka dla Maluszka””