24 kwietnia 2024 r. w Powiatowej Hali Sportowej przy ZS nr 1 im. Jana Kilińskiego w Pabianicach odbyły się międzyszkolne zawody sportowe „Dwa ognie usportowione” organizowane przez Szkołę Podstawową nr 9 im. Jana Długosza w Pabianicach.

We współzawodnictwie wzięło udział siedem reprezentacji szkół podstawowych z Pabianic – SP nr 1, SP nr 2, SP nr 8, SP nr 9, SP nr 13, SP nr 16 i SP nr 17. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Mecze rozgrywane były do 20 punktów.

Po zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Pabianicach. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 16, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 17. Wręczone zostały pamiątkowe złote, srebrne oraz brązowe medale. Wszystkie drużyny otrzymały również dyplomy.

Po zakończonym turnieju na wszystkich zawodników czekał słodki poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy dyrektorowi ZS nr 1 Pawłowi Szałeckiemu za udostępnienie hali w celu przeprowadzenia zawodów.

Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz