Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka  budują magiczny świąteczny klimat. Dnia 14 grudnia 2023 roku zorganizowane zostały w naszej szkole świąteczne warsztaty dla dzieci z Przedszkola „Kameleon” w Pabianicach.

Celem warsztatów było poznanie klimatu naszej szkoły oraz wykonanie ozdób świątecznych. Przy dźwiękach piosenek i kolęd powstały piękne kartki świąteczne i choinka przystrojona bombkami z logo SP9. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, były miłym czasem spędzonym w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za przybycie i mamy nadzieję na ponowne spotkanie w „dziewiątce” w przyszłym roku szkolnym.