14 listopada 2023 r. odbył się XV Konkurs Recytatorski ,,Barwy jesieni” organizowany przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego pod patronatem Starosty Pabianickiego Jacka Wróblewskiego i Prezydenta Miasta Pabianic Grzegorza Mackiewicza.

W prezentacji poezji o tematyce jesiennej wzięło udział 45 utalentowanych dzieci z przedszkoli i uczniów klas pierwszych szkół z całego powiatu pabianickiego. Naszą szkołę reprezentowali Mikołaj Boczek z klasy I b i Hanna Goss z klasy I a. Poziom wszystkich wykonawców był bardzo wysoki. Na ocenę jury miały wpływ następujące elementy: tempo, intonacja, interpretacja, znajomość tekstu i ogólny wyraz artystyczny. Wśród laureatów na podium stanęła Hanna Goss zajmując III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz