23 września 2022 r. w Parku Wolności w Pabianicach odbył się XXII WRZEŚNIOWY BIEG PRZEŁAJOWY. Do rywalizacji przystąpiło ok. 550 uczniów w kategoriach Igrzyska Dzieci grupa młodsza i starsza, Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady z całego Powiatu Pabianickiego.

Miło jest nam poinformować, że I miejsce w biegu na 600 m zajął Kacper Dychto, który zdobył tytuł Mistrza Powiatu Pabianickiego w kategorii Igrzyska Dzieci grupa młodsza.

Wysokie miejsca w pierwszej 30 zajęli również:
Pola Grambor – 7 miejsce na 60 startujących w kat. Igrzyska Dzieci grupa młodsza (dziewczyny)
Oksana Kosecka – 19 miejsce na 92 startujących w kat. Igrzyska Dzieci grupa starsza (dziewczyny)
Patryk Andrzejewski – 21 miejsce na 81 startujących w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej (chłopcy)
Bartosz Lewandowski – 27 miejsce na 66 startujących w kat. Igrzyska Dzieci (chłopcy).

Naszą szkołę reprezentowali również: Julia Bielik, Antoni Grzanka, Adam Jędraszek, Julia Karczmarz, Oliwier Krzywaniak, Hanna Łyszkowicz, Marcel Mańko, Jan Maciaszek, Zofia Redzynia i Katarzyna Rybińska.
Wszyscy uczniowie spisali się na medal!

Serdecznie gratulujemy.

Foto: Iga Kaleta, Starostwo Powiatowe