„No backpack day” w SP9

Tegoroczny prima aprilis był powodem do wykazania się kreatywnością i otwartością w wyrażaniu swoich pomysłów. W piątek, tj. 1 kwietnia, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego został zorganizowany Dzień bez Plecaka – ,,No backpack day”. Miał on na celu rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej oraz integrację społeczności szkolnej.

Tego dnia zamiast swojego codziennego, zwykłego plecaka można było wziąć do szkoły jego zamiennik, do którego można włożyć książki, zeszyty i inne przybory szkolne.
Szkolne plecaki zostały zamienione na garnki, przenośne lodówki, skrzynki, walizki, worki, pomysłowe torby i nosidła, poszewki, kartony, kosze, umywalki, wiaderka, samochodziki czy wózki na zakup. Uczniowie naszej szkoły, w tym Ci najmłodsi, wykazali się niesamowitą fantazją i pomysłowością.

p. Iga Kaleta

Foto: p. Iga Kaleta