Nowości w bibliotece

Miło nam poinformować, iż nasza biblioteka wzbogaciła się o nowe książki zakupione z dotacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Znalazły się wśród nich lektury z najnowszej listy przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, np.: „Mania, dziewczyna inna niż wszystkie” Julity Grodek, „Lolek. Opowiadania o dzieciństwie Karola Wojtyły” Piotra Kordyasza, „Pajączek na rowerze” Ewy Nowak, „Psie troski” Toma Justyniarskiego, „Piaskowy wilk” Asia Lind i inne.

Czytaj dalej „Nowości w bibliotece”

Andrzejki z książką

29 i 30 listopada 2021 r. w bibliotece szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz innowacji pedagogicznej „Złap książkę za rogi” odbyły się „Andrzejki z książką”.

Akcja cieszyła się dużym powodzeniem. Wypożyczono ponad 90 książek z księgozbioru biblioteki. Największym powodzeniem cieszyły się książki przygodowe, powieści detektywistyczne, fantasy oraz baśnie i bajki.
Zapraszamy za rok na kolejne andrzejkowe wróżby w bibliotece szkolnej.

Organizatorzy:
p. Edyta Łyszkowska