28 marca 2023 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Długosza przeprowadzono kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „FOX”, organizowanego pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie .W konkursie wzięło udział 22 uczestników z klas I-VIII.

Do zadań uczestników należało przeczytanie wcześniej wskazanej lektury w języku angielskim oraz rozwiązanie testu w danej kategorii wiekowej:
a. kategoria KITTENS dla klas III i IV szkół podstawowych,
b. kategoria BUNNIES dla klas V i VI szkół podstawowych,
c. kategoria DUCKS dla klas VII i VIII szkół podstawowych.

Miło nam ogłosić, że po raz pierwszy uczeń  naszej szkoły uzyskał tytuł laureata – Bartosz Zakrzewski uzyskując 100 % w punktacji testowej, a Miłosz Goss z tej samej klasy zajął miejsce II. Wysokimi wynikami mogą również pochwalić się Zuzanna Kamińska z klasy VI A,  Tola TokarczykNicola Ways oraz Kacper Sworzyński z klasy VIII B.

 Serdecznie gratulujemy uczestnikom i liczymy na sukcesy w kolejnych edycjach tego konkursu.

Nauczyciele języka angielskiego SP 9

Dodaj komentarz