W piątek, 25 listopada 2022 roku w naszej szkole uczniowie klas I-III uroczyście obchodzili Święto Pluszowego Misia. Przynieśli swoje  ulubione  pluszaki, które umiliły im czas spędzony w szkole.

Uczniowie rozpoczęli zajęcia od prezentacji multimedialnej, podczas której dowiedzieli się o genezie tego święta. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych  fragmentów książek o niedźwiadkach, uczestniczyły w zabawach taneczno-ruchowych. Dodatkową atrakcją był międzyklasowy konkurs plastyczny „Mój ulubiony pluszak”. Uczniowie wykonali piękne prace z wykorzystaniem różnych technik. Wyróżnione prace zostały nagrodzone i wyeksponowane na gazetce szkolnej.

Ten dzień wywołał u uczniów klas I-III wiele uśmiechów, radości i potwierdził, że moda
na pluszaki nie przemija.  

opracowała: p. Aneta Karbownik