24.01.2024 r. w naszej szkole odbył się apel pt. „Ferie zimowe, bezpieczne i zdrowe”. Jego głównym celem było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Apel przygotowali uczniowie klasy II a z opiekunami p. Ewą Biskupska, p. Edytą Szkudlarek i p. Anną Brożek. Młodzi aktorzy przedstawili w kilku scenkach pomysły na rozważne korzystanie z uroków zimy.

Prezentowali rady jak spędzić ferie przyjemnie, pożytecznie a przede wszystkim bezpiecznie. Uświadomili innym konsekwencje nierozważnych. Te pouczające informacje były skierowane do uczniów klas I – VIII. Podsumowaniem apelu zachowań była prezentacja multimedialna oraz pytania do publiczności, sprawdzające wiedzę przydatną podczas zimowych zabaw na śniegu i lodzie. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych ❄️