16 marca 2023 r. dla uczniów mających ogromną pasję do matematyki został zorganizowany Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2023. Konkurs udowodnił, że nasza szkoła posiada bardzo zdolnych uczniów, rozwijających swoje umiejętności w rozwiązywaniu nietypowych zadań.

Miło nam jest poinformować o sukcesach naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2023:

Laureatem konkursu został Bartosz Zakrzewski z klasy III A.

Wynik bardzo dobry uzyskał Ksawery Krystek z klasy II A.

Natomiast wyróżnienie otrzymało aż ośmioro uczniów: Zoja Antczak z klasy kl. II B Krzysztof Kazimierczak kl. II B, Stanisław Rybiński kl. III A, Wojciech Szczepański kl. IV A, Jan Błoch kl. IV B, Katarzyna Rybińska kl. V B, Maja Ulas kl. V B, Nataniel Kosecki kl. VIII A.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!