W środę, 14 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyły się integracyjne, świąteczne warsztaty, na które zaprosiliśmy najstarsze grupy przedszkolne PM nr 11 w Pabianicach.

Celem  zajęć było propagowanie idei Świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie obrzędów i tradycji związanych ze świętami oraz zapoznanie Przedszkolaków z życiem szkoły.

Przy muzyce kolęd, Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem pracowały w kilkuosobowych grupach. Wszystkim udało się wykonać z kolorowego papieru Mikołaja.  Dzieci wspólne udekorowały  przygotowane choinki  różnorodnymi bombkami i ozdobami. Zaproszeni goście uczestniczyli również w części prawdziwej, szkolnej lekcji związanej z tematyką świąt z wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Interaktywne zagadki i zadania sprawiły wszystkim dużo radości.

Mamy nadzieję, że spotkanie w SP9 w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia na długo pozostanie w pamięci Przedszkolaków.

Do zobaczenia w SP9!