W ostatnim czasie podczas zajęć muzyki panuje niezwykle kreatywna i… świąteczna atmosfera. Poszczególne klasy realizują temat dotyczący etapów produkcji muzycznego klipu. Za sprawą programu Laboratoria Przyszłości uczniowie mają okazję sami stanąć po obu stronach obiektywu profesjonalnej kamery i wspólnie stworzyć świąteczny teledysk.

Pierwszym etapem była naturalnie burza mózgów i ustalenie wspólnej wizji artystycznej, w dalszej kolejności przygotowanie strojów przez uczniów, a następnie mnóstwo świetnej zabawy przy nagrywaniu poszczególnych scen i rozmowa o postprodukcji. Przedstawiamy krótką fotorelację z zajęć przeprowadzonych w klasach IVa, IVb oraz Va i z niecierpliwością czekamy na pomysły klas Vb, VIa i VIIa. Wykorzystane pomoce: aparat cyfrowy, kamera, statyw fotograficzny. #LaboratoriaPrzyszłości

opracowała: p. Joanna Grabowska