W listopadzie 2022 r. wychowawcy świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Długosza w Pabianicach zorganizowali Miejski Konkurs Plastyczny dla Świetlic Szkolnych „Polska Mój Dom”.

Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych, pobudzanie kreatywności twórczej dzieci, rozwijanie zdolności plastycznych, wrażliwości estetycznej, wyobraźni i pomysłowości, prezentacja talentów plastycznych, tworzenie form współpracy międzyszkolnej.

W tegorocznej edycji wzięło udział pięć pabianickich szkół podstawowych, z których jury wytypowało następujących laureatów:
Nina Włodarczyk – SP 3
Ines Groberek – SP 3
Natan Wolniak – SP 5
Wojciech Hoffman – SP 5
Borys Sroka – SP 5
Aleksandra Rychłowska – SP 9
Daria Chorąża – SP 9
Nadia Rogaczewska – SP 13
Antoni Wojtczak – SP 13
Maja Łowicka – SP 13
Lena Pałuszka – SP 13
Nikola Staszewska – SP 13
Maja Pichlak – SP 16.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom oraz dziękujemy opiekunom za przygotowanie uczniów do Konkursu.

Dodaj komentarz