Szkoła Podstawowa nr 9
z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Długosza
w Pabianicach

ul. Partyzancka 56A

95-200 Pabianice
tel/fax:  42 215 28 46
E-mail: sekretariat@sp9pabianice.pl

shadow

„Kolorowy bilet” – wyróżnienie dla Julii Nierychlewskiej i Nataniela Koseckiego

Dnia 26 listopada 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Pabianicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród VI edycji konkursu plastycznegoKolorowy bilet”. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie biletu jednostrefowego lokalnej komunikacji autobusowej w Pabianicach.
Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły z klasy VaJulia Nierychlewska i Nataniel Kosecki, którzy za wykonaną w technice kredki ołówkowej pracę plastyczną otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Pabianic zaszczytne wyróżnienia.
Opiekunem uczniów była p. Beata Zakrzewska.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Foto: p. Beata Zakrzewska

 

Powrót
Twoje dane-Twoja sprawa