Szkoła Podstawowa nr 9
z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Długosza
w Pabianicach

ul. Partyzancka 56A

95-200 Pabianice
tel/fax:  42 215 28 46
E-mail: sekretariat@sp9pabianice.pl

shadow

Srebrne medale dla dziewiątki – Mistrzostwa Pabianic w piłce ręcznej dziewcząt

19 i 20 listopada 2019 r. w hali sportowej przy ul. Orlej 1 w Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Pabianic w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci. W zawodach wzięło udział 7 drużyn z pabianickich szkół podstawowych SP nr 1, 3, 5, 9, 13, 14 oraz 16.
Pierwszego dnia drużyny podzielone zostały na dwie grupy w których mecze rozegrano systemem “każdy z każdym”. Drugiego dnia natomiast odbyły się finały i półfinały. Nasze zawodniczki po wygranych wszystkich meczach grupowych awansowały do półfinałów gdzie po zaciętym meczu pokonały drużynę z SP3.
Następnie w meczu finałowym przegrały z drużyną SP16 zajmując ostatecznie 2 miejsce w turnieju i tym samym awansując do rozgrywek na szczeblu powiatowym
 
Skład drużyny dziewcząt SP9 – Paulina Cieślik, Lena Doliwa, Natalia Dobrosz, Magdalena Grzanka, Aleksandra Fuks, Oliwia Jędraszek, Natalia Kupisiak, Wiktoria Matyjaszczyk, Weronika Ozimek, Emilia Żak.
 
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Opiekun drużyny: p. Iga Kaleta
.
Foto: p. Iga Kaleta
Powrót
Twoje dane-Twoja sprawa