Szkoła Podstawowa nr 9
z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Długosza
w Pabianicach

ul. Partyzancka 56A

95-200 Pabianice
tel/fax:  42 215 28 46
E-mail: sekretariat@sp9pabianice.pl

shadow

Sukces SP9 w Tenisie Stołowym chłopców

15 października 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Pabianic w tenisie stołowym chłopców. Nasza szkoła wystawiła dwuosobową drużynę w składzie Adam Klepczarek i Oskar Wesołowski. W zawodach wzięły udział oprócz naszej szkoły drużyny z SP nr 3, SP nr 13 i SP nr 14. Zawody rozegrano w systemie „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu nasi chłopcy spotkali się z faworytami zawodów drużyną SP nr 3 i po bardzo wyrównanym pojedynku nieznacznie ulegli 2:3. W pozostałych meczach z drużynami z SP nr 13 i SP nr 14 Adam i Oskar nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem przeciwników i kończyli mecze wynikiem 3:0. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli 2 miejsce i uzyskali awans do Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym odbyły się w Szkole Podstawowej w Bychlewie, 24 października 2019 roku. W zawodach wzięło udział 5 szkół: SP nr 3, SP nr 9, SP Lutomiersk, SP Dobroń i SP Bychlew. Zawody odbyły się w systemie „każdy z każdym”. Po bardzo wyrównanych meczach nasza drużyna w składzie Adam Klepczarek i Oskar Wesołowski zajęła 4 miejsce w powiecie.

Gratulujemy Adamowi i Oskarowi.

Do zawodów chłopców przygotowywał pan Marcin Owczarek.

Powrót
Twoje dane-Twoja sprawa