Szkoła Podstawowa nr 9
z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Długosza
w Pabianicach

ul. Partyzancka 56A

95-200 Pabianice
tel/fax:  42 215 28 46
E-mail: sekretariat@sp9pabianice.pl

shadow

NASZE KOSZYKARKI DWUKROTNIE 3 W POWIECIE

18 marca 2019 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach koszykarki Szkoły Podstawowej nr  9 w składzie: Julia Aleksandrowicz, Julia Bielik, Natalia Dobrosz, Julia Drożdżowska, Nikola Działecka, Oliwia Jędraszek, Natalia Orysiak, Zofia Otapowicz, Weronika Ozimek, Wiktoria Matyjaszczyk, Maria Spałka zdobywając wcześniej 2 miejsce w rozgrywkach miejskich zakwalifikowały się do Mistrzostw Powiatu Pabianickiego. W rozgrywkach zespoły grały systemem „każdy z każdym”.

Natomiast 29 marca 2019 r. również w hali MOSiR-u po wcześniejszych rozgrywkach miejskich odbyły się Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w koszykówce w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Andrzejewska,  Maria Błoch, Marcelina Błoch, Aleksandra Cieślik, Wiktoria Stasiak oraz Klaudia Sumera. Nasze dziewczyny, po zaciętych bojach, stanęły dwukrotnie na podium i zajęły zaszczytne 3 miejsca zarówno w jednej jak i drugiej kategorii wiekowej.

Opiekunem drużyn jest p. Iga Kaleta.

Serdecznie gratulujemy!

 

Foto: Iga Kaleta

Powrót
Twoje dane-Twoja sprawa