3 MIEJSCE W POWIECIE W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

Nasze uczennice: Natalia Andrzejewska, Maria i Marcelina Błoch, Aleksandra Cieślik, Zuzanna Karbownik, Marta Pietrowska, Wiktoria Stasiak, Zuzanna Tokar, Klaudia Sumera, Jagoda Wiśniewska wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu – liga lekkoatletyczna dziewcząt. W zawodach, które odbyły się 23 maja 2019r. na stadionie MOSiR-u brały udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Ksawerowie, Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 9 w Pabianicach.

I tak Nasza szkoła w klasyfikacji generalnej zajęła 3 miejsce zdobywając 613 pkt.

Indywidualnie w poszczególnych konkurencjach nasze uczennice zajęły kolejno:

Jagoda Wiśniewska – II miejsce w bieg na 100 m

Marcelina Błoch – I miejsce w biegu na 300 m

Marta Pietrowska – II miejsce w skoku w dal

Wiktoria Stasiak – I miejsce w pchnięciu kulą

Natalia AndrzejewskaMaria i Marcelina Błoch, Jagoda Wiśniewska  – II miejsce w sztafecie 4×100 m

Opiekunem drużyny była p. Iga Kaleta.

Wielkie gratulacje!

.