Szkoła Podstawowa nr 9
z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Długosza
w Pabianicach

ul. Partyzancka 56A

95-200 Pabianice
tel/fax:  42 215 28 46
E-mail: sekretariat@sp9pabianice.pl

shadow

Sukces Marceliny i Olafa w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Świecie Komputerów

16 maja 2019 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Pabianicach odbyło się podsumowanie  V POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O ŚWIECIE KOMPUTERÓW zorganizowanego przez Zespół Szkół Nr 2  pod patronatem Starostwa Powiatowego w Pabianicach.

Informujemy, że uczennica klasy VIIIa –  Marcelina Błoch  zajęła II miejsce a uczeń klasy VIIa Olaf Wolski  otrzymał wyróżnienie. Uczniów do konkursu  przygotował nauczyciel informatyki – p. Jadwiga Bzdurska.

W pierwszej części laureaci i wyróżnieni uczniowie uczestniczyli w warsztatach z wykorzystaniem tabletów graficznych.

Marcelinie i Olafowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

.

Foto: J. Bzdurska


Powrót
Twoje dane-Twoja sprawa