Nagrody w konkursie plastycznym „Kolorowy bilet”

Kolorowy-bilet-1W  związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Urząd Miejski w Pabianicach zorganizował konkursu „Kolorowy Bilet”. Uczestnikiem Konkursu mógł zostać uczeń klas IV – VI szkoły podstawowej znajdującej się na terenie Pabianic. Zadaniem Uczestnika było zaprojektowanie biletu ulgowego jednostrefowego lokalnej komunikacji autobusowej w Pabianicach, według kryteriów określonych w regulaminie konkursu. Technika wykonania prac była dowolna. Przyjmowane były zarówno prace w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

W dniu 18 listopada 2015 roku w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kolorowy bilet” zorganizowanego przez Urząd Miasta pod patronatem Prezydenta Pabianic.

Z wielu  prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas IV-VI  jury konkursowe nagrodziło następujących uczniów naszej szkoły:

II miejsceKamil Praszkowski z klasy Va

Wyróżnienie dla Olafa Wolskiego z klasy IVa

Wyróżnienie dla Marty Pietrowskiej z klasy Vb

Wyróżnienie dla Bartosza Wajdnera z klasy Vb

Wyróżnienie dla Łukasza Markusa z klasy Va

Wyróżnienie dla Zofii Sikorskiej z klasy VIa

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów !!