Sukces Aleksandra Kruk w IX Archidiecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej

10 czerwca 2015 roku uczeń klasy VI b Aleksander Kruk uczestniczył w Gali Konkursowej zorganizowanej przez Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej Łódzkiej.
W tegorocznym – IX Archidiecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej pt.„Ewangelia św. Marka”, Aleksander Kruk zdobył wyróżnienie.
Aleksandrowi gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie i reprezentowanie naszej szkoły na terenie Archidiecezji. Wspomnieć należy, iż nasz szóstoklasista brał udział w trzech edycjach tego konkursu i trzykrotnie znajdował się w gronie zwycięzców. Dzięki poznawaniu Pisma Świętego wiedza Olka, dotycząca Nowego Testamentu, wykracza poza program szkolny.
Katecheta– pani Agnieszka Sosin – słowa wdzięczność kieruje do Rodziców Aleksandra, którzy zawsze wspierali i pomagali synowi w katechetycznych potyczkach, ale nade wszystko traktowali lekcje religii, jako fantastyczną przygodę z Jezusem, który życie człowieka pragnie uczynić piękniejszym, bogatszym i szczęśliwszym..

Z serca dziękuję – Agnieszka Sosin