Szkoła Podstawowa nr 9
z Oddziałami Integracyjnymi

w Pabianicach

ul. Partyzancka 56A

95-200 Pabianice
tel/fax:  42 215 28 46
E-mail: sekretariat@sp9pabianice.pl

shadow
 • Kalendarz

  Sierpień 2016
  P W Ś C P S N
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  Klucz Kategorii

  • General
 • NAJLEPSZA SZKOŁA

  Program „NAJLEPSZA SZKOŁA” jest pierwszym ogólnopolskim programem organizowanym na tak wielką skalę, który wspiera nauczycieli w ich codziennej pracy.

  Celem programu jest wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i  młodzieży, motywowanie ich do nauki oraz budowa więzi pomiędzy uczniami a nauczycielami. Program jest adresowany do uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów.  Dzięki programowi „NAJLEPSZA SZKOŁA”  szkoła staje się nie tylko miejscem integracji uczniów różnych klas, lecz także miejscem budowania więzi pomiędzy uczniami i nauczycielami. Dzięki wspólnemu spędzaniu czasu na grach i zabawach poprawiają się wspólne relację pomiędzy nimi. Program realizowany jest w trakcie zajęć pozalekcyjnych, jak również podczas godzin wychowawczych.  Szkoły, które przystąpiły do programu stworzyły elitę najlepszych szkół w Polsce.

  Dla szkoły, która przystąpiła do programu,  publikowane są materiały dydaktyczne m.in. jak rozpoznać, że dziecko piło alkohol, czy jak przeciwdziałać przemocy w szkole. Poza tym udostępnione zostały gry i zabawy dla dzieci zarówno młodszych jak i starszych, mające na celu wzmocnienie więzi pomiędzy nauczycielami i uczniami, a także dziećmi pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi. Udostępnione materiały dydaktyczne nauczyciele wykorzystują podczas zajęć pozalekcyjnych bądź podczas godzin wychowawczych. Dzięki wspólnym grom i zabawom nauczycieli i uczniów, lepiej się oni poznają i miło spędzają razem czas. Również dzieci niepełnosprawne mogą uczestniczyć w części zabaw, ponieważ zostały one przemyślane również dla nich.

  kliknij - www.najlepsza-szkola.pl

   

  Powrót
  air max pas cher karen millen outlet karen millen dresses uk karen millen outlet online karen millen outlet dresses karen millen outlet store herve leger dresses uk herve leger outlet dress herve leger outlet herve leger dresses sale herve leger outlet uk louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher louboutin soldes sac longchamp pliage pas cher sac longchamp pliage pas cher sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher babyliss curl pas cher babyliss curl pro babyliss curl pro pas cher babyliss curl pro perfect babyliss pas cher longchamp sac pas cher longchamp sac pas cher longchamp sac pas cher longchamp pas cher