Szkoła Podstawowa nr 9
z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Długosza
w Pabianicach

ul. Partyzancka 56A

95-200 Pabianice
tel/fax:  42 215 28 46
E-mail: sekretariat@sp9pabianice.pl

shadow

Konsultacje

Szanowni Rodzice

W związku z wprowadzoną od 1 września 2020 r. „Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr  9 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Jana Długosza w Pabianicach w czasie zagrożenia epidemicznego” nauczyciele utrzymują kontakt z rodzicami/opiekunami prawnymi uczniów przede wszystkim telefonicznie, mailowo, poprzez dziennik elektroniczny Vulcan. W szczególnych sytuacjach, w przypadku spotkań osobistych, z zachowaniem dystansu społecznego oraz zasad bezpieczeństwa po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrekcją szkoły.

Planowe konsultacje z nauczycielami w szkole zostają zwieszone do odwołania.

Dyrektor szkoły
Elwira Stanek

 

 

Powrót