Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek, 1 września 2020 r. zgodnie z harmonogramem:

– klasa I – godz. 8.30 – sala gimnastyczna, wejście do szkoły od ulicy Partyzanckiej;
– klasy II, III – godz. 8.30 – przydzielone sale, wejście do szkoły od strony dziedzińca;
– klasa IV – godz. 10.00 – sala gimnastyczna, wejście od ulicy Partyzanckiej;
– klasa V – godz. 10.00 – przydzielona sala, wejście od ulicy Partyzanckiej;
– klasy VI – godz. 10.00 – przydzielone sale, wejście do szkoły od strony dziedzińca;
– klasy VII – godz. 10.15 – przydzielone sale, wejście do szkoły od strony dziedzińca;
– klasy VIII – godz. 10.15 – przydzielone sale, wejście do szkoły od strony dziedzińca.

Z uczniem klasy I i IV może wejść do szkoły 1 rodzic/opiekun. Zobowiązuje się rodziców/opiekunów do stosowania środków ochrony – osłona nosa i ust, jednorazowe rękawiczki lub dezynfekcja rąk przed wejściem.

Uczniowie klasy I i IV otrzymają od wychowawców podręczniki i materiały ćwiczeniowe. Rodzice/opiekunowie proszeni są o zabranie torby na materiały edukacyjne oraz długopisy.

Pozostali uczniowie otrzymają od wychowawców materiały ćwiczeniowe. Uczniowie proszeni są o zabranie torby na otrzymane materiały  oraz długopisy.

Informuję zgodnie z „Organizacją pracy szkół prowadzonych przez Miasto Pabianice od 1 września 2020 r.”, że do szkoły może przychodzić tylko:

– uczeń zdrowy, bez objawów wskazujących na infekcję dróg oddechowych;
– uczeń, którego domownicy nie przebywają na kwarantannie;
– uczeń, którego domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych.

Uczeń może być przyprowadzany do szkoły i z niej odbierany przez opiekunów bez objawów chorobowych wskazujących na infekcję dróg oddechowych.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny, mailowy  ze szkołą.

Elwira Stanek