„Akademia Bezpiecznego Puchatka”

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły realizowali XII edycję programu  „Akademia Bezpiecznego Puchatka” pod patronatem Komendy Głównej Policji z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego.

Celem programu była edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole. Program uwzględniał potencjalne zagrożenia, uświadamiał skutki niebezpiecznych zachowań w szkole, w domu i na drodze. Zwracał również uwagę na ważne zagadnienia dotyczące rozsądnego i bezpiecznego korzystania z Internetu.

Dnia 5 marca 2021roku uczniowie naszej szkoły w ramach programu przystąpili do Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Bezpieczeństwie i uzyskali Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Gratulujemy sukcesu!